Лазерна епіляція

Лазерна епіляціяУ нашому центрі косметології лазерна епіляція (видалення волосся лазером) проводиться діодними лазерами з довжиною хвилі 808, 755,1064 нм. На сьогоднішній день лазерну епіляцію вважають «золотим стандартом» видалення волосся. Процедури на діодних лазерах ефективні та добре переносяться пацієнтами.

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Епіляція діодним лазером – це косметологічна процедура, що дозволяє позбутися небажаного волосся на тілі на тривалий час, у деяких випадках і на все життя. Видалення волосся діодним лазером – це один із різновидів лазерної епіляції, завдяки якій «проблемні» ділянки тіла стають гладкими та привабливими.

ЯК ПРАЦЮЄ ДІОДНИЙ ЛАЗЕР

Промінь діодного лазера працює поверхнево близько 2мм; цього достатньо, щоб добре обробити волосяну цибулину, яка перебуває на цій же глибині. Діодний лазер бачить тільки пігмент меланін, який знаходиться в цибулині волосся, і впливає саме на пігмент. Відбувається руйнування пігменту – “виборчий фототермоліз”, при цьому руйнується і цибулина волосся.

Саме таким чином ми поступово досягаємо результату гладкої шкіри: зникають волосяні цибулини разом із волоссям. Чим більше пігменту у волоссі, тим більше воно видно лазерами, які сьогодні використовуються в епіляції. Зруйноване волосся випадає не відразу, а через 10-21 день після процедури, тому про досягнутий результат можна судити не раніше, ніж через 3-4 тижні після процедури

ПОКАЗИ:

  • Лазерна епіляціяволосся від темного до світло-русявого кольору;
  • вростання волосся з утворенням на місці врослого волосся темних пігментованих плям, запалення;
  • подразнення від бритви та/або засобів для гоління;
  • жорстке волосся, яке не дає надовго відчуття гладкої шкіри навіть після збривання його бритвою або видалення кремом;
  • непереносимість депіляції воском або електроепіляторами

КОЛИ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НЕЕФЕКТИВНА

Лазер не бачить волосся без пігменту меланіну: сиве, руде, дуже біле волосся, світле пушкове волосся. Волосся, що не містить пігменту (світлий, пушковий, сивий) погано піддається лазеротерапії, і єдиним результатом епіляції цих типів волосся може бути зменшення їх числа на 10 -30% після курсу процедур. Позитивним ефектом вважається також витончення, освітлення та затримка росту волосся.

У рудому волоссі немає меланіну (пігменту), видимого лазером, там є пігмент феумеланін- лазер його, на жаль, не розрізняє і результат відсутній.

При гормональних порушеннях і гормональних перепадах зростання волосся на тілі поводиться непередбачувано. Це відбувається: при вагітності, при годівлі дитини, прийомі протизаплідних, при гормонзалежних захворюваннях (міоми, кісти ендометріоз, мастопатії і т.д). У цих випадках гарантувати тривалі стійкі результати складно.

Інтервал між процедурами

Перший часовий проміжок між сеансами складає 4-6 тижнів, а далі він збільшується від сеансу до сеансу на два тижні.

Після проходження основного курсу, як показує практика, потрібно проводити підтримуючі процедури епіляції 1-2 рази на рік. Гормональний статус організму, наявність супутніх захворювань та прийом деяких видів медикаментів істотно впливає на досягнення та збереження результатів, все дуже індивідуально.

Існує міф про позбавлення волосся раз і назавжди.Лазерна епіляція Віддалене при лазерній епіляції волосся більше ніколи не виросте. Це не так. Насправді, якщо не робити підтримуючі процедури, організм все одно намагатиметься заповнити недостатній волосяний покрив. Адже природою запрограмовано, що на певних ділянках тіла має рости волосся в індивідуальній для кожної людини кількості. Тому після основного курсу процедур організм намагатиметься відновити ріст волосся. Так, це буде волосся більш тонке і світле, їх кількість буде невеликою. Якщо не робити підтримуючих процедур, то приблизно через 6-8 років волосяний покрив відновиться, хоч волосся і не буде таким жорстким, як до курсу лазерної епіляції.

ПРОТИПОКАЗИ

  • свіжий загар – потрібно почекати 2 тижні, щоб можна було провести лазерну епіляцію.
  • багато родимок у місці передбачуваного проведення процедури;
  • варикозна хвороба для епіляції гомілок: судини понад 3мм
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • гострі захворювання внутрішніх органів та/або серцево-судинної системи або загострення хронічних;
  • герпетичний висип, грибкові, бактеріальні хвороби шкіри, прояви алергії;
  • застуда;
  • травми шкіри у місці впливу;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • вагітність та годування груддю;
  • для епіляції області бікіні та пахв протипоказаннями є будь-які захворювання органів малого тазу та молочної залози.

ПІДГОТОВКА

Максимальний ефект можна отримати, якщо за 2 тижні до процедури не приймати антибіотики, не засмагати та не висмикувати волосся на ділянці майбутньої дії. За 3 дні до сеансу не слід використовувати в місці впливу спиртовмісні засоби догляду за шкірою.

За день до процедури волосся слід збрити бритвою (крім зони обличчя, там грубі та довгі волоски обрізаємо манікюрними ножицями), щоб на час початку лазерної епіляції на шкірі не залишилося роздратування від бритви.

Волосся не повинно бути більше 1-1,5 мм, тому що тоді вся енергія лазерного випромінювання буде витрачатися на стрижень волосся, а фолікул може не отримати достатньої за інтенсивністю впливу, щоб припинити зростання волосся назавжди.

Перед процедурою заборонено наносити на шкіру косметичні олії та креми та спиртовмісні лосьєни, оскільки це може спровокувати опіки. За слабкої переносимості болю за годину до початку можна нанести на шкіру знеболюючий крем.

ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після процедури лазерної епіляції в інтимних та інших чутливих зонах може бути невелика набряклість, почервоніння та свербіж шкіри. У разі рекомендується нанесення спеціального крему чи гелю («Пантенол», «Бепантен-крем» та інших.). Ці прояви зазвичай зникають через кілька годин, але можуть спостерігатися і до трьох діб.

Якщо під час сеансу була задіяна велика ділянка шкіри, це місце не слід мочити протягом доби. А відвідувати басейн, сауну, лазню та займатися спортом можна лише через три доби. Що стосується нанесення косметики на оброблені місця, то це можна робити не раніше як через добу.

Протягом 30 днів слід берегти шкіру від потрапляння прямих сонячних променів і наносити сонцезахисний крем із SPF-показником від 30 до 50 одиниць. Це допоможе уникнути небажаної пігментації на оброблених ділянках.

Деякі відчувають, ніби волосся продовжує рости протягом 7-10 днів після процедури. Все пояснюється тим, що оброблене волосся просто випадає зі шкіри природним шляхом. Протягом усього курсу слід утримуватись від проведення воскової епіляції та електроепіляції, щоб не травмувати фолікули волосся.

ЩО РОБИТИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО

Після лазерної епіляції не можна:

  • протягом 12 годин користуватися косметичними засобами, які містять спирт;
  • протягом 24 годин приймати водні процедури;
  • протягом 72 годин проводити масаж оброблених місць;
  • 24 години заняття активним спортом, при цьому може бути активне виділення поту;
  • засмагати протягом 7–14 днів;
  • При лазерній епіляції на обличчі протипоказані кислотні пілінги 14 днів.